Keramický venkovní topný krb 67 cm

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.6/10

Provedení v tradičním stylu, pečlivá výroba, úctyhodná životnost a možnost umístit si jej libovolně na zahradu či terasu – to jsou největší přednosti keramického krbu, který jistě upoutá i vaší pozornost!

Tento typ krbů je oblíbenou tradicí v dalekém Mexiku, své zastoupení ale má i v blízkém Německu. Není se čemu divit, že si pro svůj design zastávající tradiční pojetí získal mnoho příznivců a kdo ví – možná se mezi ně přidáte i vy!

Trávíte rádi chvíle na zahradě, kde si užíváte teplých doteků slunečních paprsků i čerstvého vzduchu? S oblibou lenošení na terase či zahradě věnujete veškerý volný čas? Scházíte se zde s rodinou, blízkými i přáteli? A stává se vám často, že se podobné chvilky protáhnou do večerních až nočních hodin? Pak určitě víte, jak dokáže být počasí nevyzpytatelné – zatímco odpoledne jste se před horkými paprsky schovávali, ve večerních hodinách byste je naopak uvítali. Proč se tedy neohřát o teplo sálající z keramického krbu?

Keramický krb se stane předností vaší zahrady nebo terasy, kromě pěkné vizáže vám nabídne i hřejivé teplo a líbezný zvuk praskajícího dřeva, který mnozí z vás považují za lahodu pro uši. Kromě toho jej oceníte i v případě, kdy vás bude otravovat dotěrný hmyz – u zapáleného krbu se vám nic takového nestane!

Základní vlastnosti

  • Šířka / Hloubka: 36,5 cm
  • Výška: 67 cm

Materiál

  • Keramický

Cena v době recenze: 1 024

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Keramický venkovní topný krb 67 cm.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || ||

Snadný výběr krbů podle vlastností... zde

« Předchozí Přenosné ohniště s odkládacím prostorem

Přenosné ohniště s odkládacím prostorem

» Další Ozdobný zahradní ocelový krb Blumfeldt Volantis Cupric

Ozdobný zahradní ocelový krb Blumfeldt Volantis Cupric